Piektdiena, 2022.gada 19.augusts Vārda dienas svin: Melānija, Imanta      
  • Āzija
  • Plašā pasaule
  • Autobusu braucieni
  • Eksotiskie ceļojumi
  • Multitūres

Programma

Kalnu tūrisma pasākumam Slovēnijā Triglava nacionālajā parkā

1.diena. 21.jūlijs. Izbrauks tie, kuri brauks ar autobusu. Plkst. 18.00 izbrauksim no Rīgas,  Dzirnavu ielas 135 (pa jaunam – Satekles ielas 2C). Nakts brauciens caur Lietuvu un Poliju.

2.diena. 22.jūlijs. Turpināsim braucienu caur Poliju un Slovākiju līdz Bratislavai. No iebraukšanas brīža būsim Prāgā deviņas stundas, jo autobusam ir jāstāv – to nosaka noteikumi, kas jāievēro autobusu pārvadājumos.

3.diena. 23.jūlijs. Turpināsim braucienu Līdz Vīnei – Vīnes lidostai, kur paņemsim tos dalībniekus, kuri no Rīgas lidos ar lidmašīnu. Tad turpināsim braucienu visi kopā līdz Slovēnijas Alpiem un līdz mūsu nakšņošanas vietai (kempingam) pie Triglava. Iekārtosimies kempingā un iepazīsimies ar to. Nakts kempingā (savās teltīs, guļammaisos).

4.diena. 24.jūlijs. Pēc brokastīm visi dosimies pa grupām pirmajā pastaigā pa kalnu takām, lai organismu pieradinātu pie slodzes un kalnu apstākļiem. Vienlaicīgi vērosim skaisto apvidus ainavu. Vakarā būs iespēja gatavot vakariņas kempingā uz kopējā saimniecības teltī esošajiem gāzes pavardiem. Būs pieejami arī kopīgie katli un pannas. Nakts kempingā.

5.-10.diena. No 25.jūlija līdz 30.jūlijam. Pēc brokastīm dosimies staigāt pa dažādiem Triglava nacionālā parka maršrutiem, gan arī staigāsim pa speciāli aprīkotiem trošu maršrutiem, kā arī kāpsim Triglava virsotnē (2863m) pie labvēlīgiem laika apstākļiem.

Papildus tiem, kuri ies sarežģītākajos kalnu maršrutos un pa “ferratām”, programma tiks plānota atsevišķi atkarībā no aklimatizācijas, fiziskās un tehniskās sagatavotības, kā arī laika apstākļiem kalnos.

Kādu dienu veltīsim arī braucienam uz Adrijas jūras piekrasti, apskatot ļoti savdabīgo nelielo pilsētiņu jūras krastā – Piranju, un pa ceļam vēl apmeklēsim iespaidīgo Postojnos alu.

11.diena. 31.jūlijs.  Pēdējā diena kalnos un kempingā. Dalībnieki dosies savos konkrētajos, bet nelielajos maršrutos, jo pēcpusdienā dosimies atpakaļ ceļā uz Latviju. Pēc vairāku stundu brauciena būsim Vīnes lidostā, kur izlaidīsim tos dalībniekus, kuri lidos uz Rīgu nākošajā dienā ar lidmašīnu. Un tad jau pārējie dosies braucienā uz Latviju. Nakts brauciens.

12.diena. 1.augusts. Tie, kuri lidos uz Rīgu ar lidmašīnu, šajā dienā izlidos no Vīnes. Tie, kuri brauks uz Latviju ar autobusu, dosies līdz Tatriem, Slovākijā. Tur pavadīsim deviņas stundas, jo autobusam jāstāv. To nosaka noteikumi, kas jāievēro autobusu pārvadājumos. Katrs varēs pavadīt laiku kā vēlēsies – vai nu staigājot pa Augsto Tatru kalnu takām, vai citādi izklaidējoties. Vakarpusē turpināsim braucienu mājup. Nakts brauciens.

13.diena. 2.augusts. Dienas pirmajā pusē tie, kuri brauks ar autobusu, ieradīsies Rīgā.  • Pieteikties jaunumiem
    

    

  • Piligrimu ceļi jeb Trekings
  • Velo braucieni
  • Čarterlidojumi
  • Citi pakalpojumi